| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 3.0, 3.2, 3.5, 4.0, 4.2, 4.5, 5.0, 5.2, 5.5, 6.0 mm |
| Teljes hossz | 46, 49, 52, 55, 55, 58, 62, 62, 66, 66 mm |
| A munkadarab hossza | 9.5, 9.5, 13.0, 13.0, 13.0, 16.0, 16.0, 16.0, 16.0, 16.0 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Anyag | HSS 6542 |
| Felületkezelés | csiszolt felület, csiszolt |
| LÁRMA | 338 |
| Fúrási pont szöge | 135 ° |
| Felosztási pont | Igen |
| A készlet darabszáma | 10 |
| Alkalmazás | vékony acéllemez, fém, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-40025 |
Kétoldalasan csiszolt fúrószárak széleskörű alkalmazással az iparban és a kézműiparban. Ideálisak vékony fémlemezek, fémek és műanyagok fúrásához, pl. autók karosszériájához, karosszéria-összeszereléshez, szegecslyukak fúrásához fém alkatrészekbe.
- A HSS többszörösen gyorsabb fúrást biztosít, és a fúrógeometria megtartása mellett megőrzi a sérülésállóságot és a tompaságot.
- a 135°-os csúcsszögű osztott hegyű hegy lehetővé teszi a fúrást előzetes pontozás nélkül, garantálva a tökéletes centrálást
- a kétoldali hegyszög meghosszabbítja a fúrószárak élettartamát
- a DiN 338 szerinti csiszolt felület és élek a kiváló fúrási pontosság és az ideális lyukméret érdekében
- az alacsonyabb súrlódási együttható csökkenti a forgács és a forgácsok tapadását a fúrószárhoz
A készlet 10 db kétoldalasan csiszolt fúrót tartalmaz 3,0, 3,2, 3,5, 4,0, 4,2, 4,5, 5,0, 5,2, 5,5, 6,0 mm átmérővel, praktikus tokba csomagolva.