| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 150 mm |
| Penge mérete | 39x21 mm |
| Penge szélessége | 39 mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Ház anyaga | rozsdamentes acél, TPR, ABS |
| Tartalék pengék száma | 1 + 5 |
| Alkalmazás | usuwanie farby i zapraw z szyb, czyszczenie pozostałości kleju i taśm, felújítási és befejező munkák, czyszczenie płyt ceramicznych i gładkich powierzchni |
| Szimbólum | YT-75520 |
A szélkaparó hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, festéket, ragasztót és szalagmaradványokat üvegfelületekről és sima felületekről. Az ABS és TPR elemekkel ellátott rozsdamentes acél test szilárdságot és biztos, csúszásmentes fogást biztosít. A rozsdamentes acél pengével alapos tisztítást lehet végezni anélkül, hogy túlzottan megkarcolná a felületet.
Kialakítás és anyagok:
- tok: rozsdamentes acél, ABS és TPR – tartósság és kényelmes használat
- ergonomikus fogantyú a nyomás kontrolljához
- a szélkaparó méretei: 150 x 5,2 x 2 cm
Penge:
- anyag: rozsdamentes acél
- pengeméretek: 39 x 21 mm
- 1 felszerelt penge + 5 tartalék
- gyors pengecserélés
Felhasználási területek:
- festék és habarcs eltávolítása az ablakokról
- ragasztó és szalagmaradványok tisztítása
- felújítási és befejezési munkák
- kerámia lapok és sima felületek tisztítása
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.