| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hőmérséklet mérési tartomány | -20 ~ +150 / -4 ~ +302, 100-550 / 212-1022 °C/°F |
| Üzemi relatív páratartalom Rh | 10-85 % |
| NETD (hőérzékenység) | ?60 @ 25°C, F/1.0 mK |
| Hőmérséklet mérési pontosság | ±2°C / ±2% |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Töltő típusa | USB Type-C |
| Töltőáram | 1 A |
| Max. munkaidő | 4 h |
| Méretek | 208x60x9x75x9 mm |
| Betekintési szög | 50x50 ° |
| Belső memória | 8 GB eMMC, amelyből kb. 6,5 GB áll a felhasználó rendelkezésére |
| Felvételi formátum | JPG (képek), MP4 (videó) |
| Képmódok | hőkép, hőkép kontúrokkal egy látható kamerából, látható kamerából származó kép, hőmérsékleti ábrázolással |
| Színmódok | szivárvány, vörös vas, meleg vörös, meleg fehér, meleg fekete |
| Hatékony felbontás | 240x240 px |
| Látható fény képfelbontása | 640x480 px |
| Infravörös detektor felbontása | 96x96 px |
| Képernyő frissítési gyakoriság | ?18 Hz |
| Menünyelvek | lengyel, angol, ukrán, német,, olasz, kínai |
| Automatikus kikapcsolás | 5 perc, 20 perc, a funkció letiltásának lehetősége |
| Adatexportálás | USB (számítógéphez csatlakoztatható) |
| Bemeneti feszültség | 5 V d.c. |
| Működési hőmérséklet tartomány | -5 ~ +45 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -10 ~ +50 °C |
| Tömeg | 249,5 g |
| Szimbólum | YT-72920 |
Hőkamera YT-72920 egy kompakt diagnosztikai eszköz nagy lehetőségekkel. Felszerelt mikrobolometr VOx (vanád-oxidon alapuló) natív felbontással 96 x 96 px, amely a Super Resolution technológiának köszönhetően hőképeket generál hatékony felbontással 240 x 240 px. A viszonylag gyors 18 Hz képfrissítéssel együtt lehetővé teszi a hőmérsékletkülönbségek észlelését és azok egy folyékony és elég érthető képpé alakítását. Minél magasabb a felbontás és a gyorsabb a képfrissítés, annál folyékonyabb és érthetőbb a kép.
Ez a kompakt, könnyű eszköz a gyors hődiagnosztikára tervezett területen - szakemberek számára és otthoni használatra egyaránt.
Fő technikai jellemzők:
- hődetektor: mikrobolometr VOx, hűtés nélkül, 96 x 96 px felbontással
- hőkép hatékony felbontása: 240 x 240 px (Super Resolution)
- spektrális tartomány: 8-14 µm
- NETD: ? 60 mK @ 25°C - magas hőmérsékleti érzékenység a finom hőmérsékleti különbségek észleléséhez
- pixelméret: 12 µm
- lencse fókusztávolsága: 1,35 mm
- látómező (FOV): 50° x 50°
- élesség: állandó - nincs szükség beállításra
Hőmérsékletmérés:
- mérési tartományok:
- mód 1: -20°C ~ +150°C
- mód 2: 100°C ~ 550°C
- pontosság: ±2°C vagy ±2% (a magasabb értéktől függően)
- mérési érzékenység: 0,1°C
- mérési módozatok: pontmérés (középpont), maximális és minimális hőmérséklet érzékelése
- kiadási arány: manuálisan beállítható 0,01-1,00 tartományban
Képalkotás és mentés:
- kijelző: színes LCD kijelző 2,4" felbontással 240 x 320 px
- három képmód: csak hőkép, hőkép normál kamerával egyidejű hőmérsékletméréssel, vegyes kép (a képek átfedését a kamera beállításaiban lehet szabályozni)
- látható fénykamera: 640 x 480 px felbontás
- színpaletták: szivárvány, vörös vas, meleg vörös, meleg fehér, meleg fekete
- mentési formátum: JPG (képek), MP4 (videó)
- belső memória: 8 GB eMMC, amelyből kb. 6,5 GB elérhető a felhasználó számára
- adatexport: USB (számítógéphez csatlakoztatva)
Tápellátás és használat:
- akkumulátor: beépített Li-Ion 18650, 2000 mAh
- működési idő: ?4 óra folyamatos működés
- töltés: USB-C csatlakozó
- automatikus kikapcsolás: 5 perc / 20 perc / kikapcsolási lehetőség
Munkakörülmények és ház:
- környezeti hőmérséklet munka közben: -5°C ~ +40°C
- környezeti hőmérséklet tárolás közben: -10°C ~ +50°C
- környezeti páratartalom: 10%-85% RH
- méretek: 208 x 60,9 x 75,9 mm
- súly: 249,5 g
- menü nyelvei: lengyel, angol, ukrán, német, olasz, kínai