| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 1200 W |
| Maximális teljesítmény | 4000 l/h |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vízcsatlakozás átmérője | G1 |
| Max. ürítési magasság | 50 m |
| Max. merítési mélység | 9 m |
| Max vízhőmérséklet | 35 °C |
| Max. légnyomás | 0.28 MPa |
| Befogadási szint | 0.15 m |
| Leállítási szint | 0.28 m |
| Manométer | Igen |
| Tartálykapacitás | 19 l |
| Ház anyaga | rozsdamentes acél |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IPX4 |
| Hangnyomás | 69.43 ± 1.49 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 82.35 ± 1.49 dB(A) |
| Tömeg | 10.6 kg |
| Szimbólum | YT-85370 |
A hidrofor javítja a vízfelhasználást és megfelelő szinten tartja a víznyomást.
Olyan létesítményekben használják, amelyek nem csatlakoznak a helyi vízellátó rendszerhez, illetve olyanokban, amelyeknek kiegészítő csatlakozásra van szükségük, például azért, mert a csapban túl alacsony az áramlási nyomás.
Biztosítja a víz állandó áramlását egy háztartásban, nyaralóban vagy parlagon lévő házban.
Megkönnyíti a kútból történő vízvételezést is, pl. a kerti növények öntözéséhez.
- Tiszta víz szivattyúzására tervezték
- a beépített szabályozó automatikusan bekapcsolja a szivattyút a nyomáskapcsoló jelzése szerint, a felhasználó közreműködése nélkül.
- megakadályozza a szivattyú túlzott igénybevételét az indítás és leállítás során, és csökkenti a szivattyú üzemidejét
- nyomásmérővel van ellátva a külső víznyomás leolvasásához
- INOX rozsdamentes acélból készült ház
- az alapon lévő lyukak lehetővé teszik a szivattyú talajhoz csavarozását
- Tartálykapacitás 19 l
- maximális áramlási sebesség: 4000 l/h
- max. szállítómagasság 50 m
- max. szívási mélység: 9 m
- max. vízhőmérséklet: 35°C
- védettségi fok: IPX4
- csatlakozási átmérő: 1"