| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Magasság | 500 mm |
| Oszlop méretei | 40x2x500 mm |
| Alapméret | 210x210 mm |
| Szorító átmérője | 38-43 mm |
| Ugrás hossza | 60 mm |
| Szimbólum | YT-82970 |
Kiváló innovatív állvány, amely lehetővé teszi, hogy például egy munkapad mellett állva fúrjon egy motorblokkba, a fej vízszintes forgási funkciójának köszönhetően. Lehetővé teszi, hogy nagyobb munkadarabokat dolgozzon fel, mint amit a hagyományos oszlopos fúrógépek választéka lehetővé tesz.
További információk:
- stabil, olajozott talp 210 x 210 mm-es méretekkel
- merev oszlop megvastagított fallal
- a vízszintes forgás funkció lehetővé teszi a fúrást az oszlopalap körvonalán túl is
- visszaforgató rugó a fúrófej pontos behatolásához az anyagba
- Fúró löket: 60 mm
- 43 mm-ig terjedő tokmánykarima-tartomány
- állványmagasság 500 mm
- oszlopátmérő: 40 mm
- oszlopfal vastagsága: 2 mm