| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Anyag | płótno ścierne |
| Mert | YT-81953, YT-81956 |
| Szélesség | 100 mm |
| Átmérő | 120 mm |
| szemcsézettség | P120 |
| Kefe szerelési átmérő | 19 mm |
| Szimbólum | YT-81957 |
Pótkefe az YT-81953 és YT-81956 szaténgéphez. Acél és fa csiszolásához, simításához és a felületek lakkbevonatoktól való megtisztításához tervezték.
- Anyag: nem szőtt anyag
- szemcse: P120
- szélesség: 100 mm
- henger átmérője: 120 mm
- kefés tartozék átmérője: 19 mm