| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0 mm |
| Teljes hossz | 57, 57, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 93 mm |
| A munkadarab hossza | 26, 26, 26, 31, 38, 43, 47, 52, 57, 57 mm |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Anyag | HSS 6542 |
| Felületkezelés | csiszolt felület, csiszolt |
| LÁRMA | 338 |
| Fúrási pont szöge | 135 ° |
| Felosztási pont | Igen |
| A készlet darabszáma | 10 |
| Alkalmazás | rozsdamentes acél, magas széntartalmú acél, hidegen hengerelt acél, öntöttvas |
| Szimbólum | YT-44888 |
Professzionális használatra tervezték: fúrás kiváló minőségű rozsdamentes acélba, szerkezeti acélba, INOX-ba és hidegen hengerelt acélba.
- A HSS többszörösen gyorsabb fúrást biztosít, és a fúrógeometria megtartása mellett megőrzi a sérülésállóságot és a tompaságot.
- a 135°-os csúcsszögű "split point" keresztmetsző él lehetővé teszi a fúrást előzetes pontozás nélkül, garantálva a tökéletes centrírozást
- a kemény acél fúrásakor gyorsan elvezeti a hőt anélkül, hogy a fúrószár megégetné a fúrófejet
- a DiN 338 szerinti csiszolt felület és élek a kiváló fúrási pontosság és az ideális lyukméret érdekében
- az alacsonyabb súrlódási együttható csökkenti a forgács és a forgácsok tapadását a fúrószárhoz
- egyetlen darab HSS 6542 acélból készült, így erősek és tartósak
- 1/4" HEX szár (6,3 mm)
A készlet 10 darab HSS fúrófejet tartalmaz, átmérővel: 1,5, 2,0, 2,5, 3,0, 3,2, 3,5, 4,0, 4,5, 5,0, 6,0 mm, praktikus tokba csomagolva.
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.