| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Hatalom | 15 x2 W |
| Fényáram | 2000 lm |
| Működési tartomány | 20 m |
| Világítási módok | 6: 4 reflektorfény mód (25%, 50%, 75%, 100%), 2 piros fény üzemmód (piros fény, pulzáló piros fény) |
| Jellemzők | 4400 mAh-s power bankként, 3W-os hangszóróként |
| Anyag | ABS |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 186x86x62 mm |
| Fényforrás | 2 LED |
| Működési szög | 90 ° |
| Mágnes | Igen, az alapban |
| A mágnesek száma | 1 |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Állvány/állvány | Igen |
| Állvány tartozék | NEM |
| Állvány menetmérete | 5/8" (15,9 mm) 11UNC |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Hangjelzés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 4400 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Munkaidő | 2.5, 3.5, 6, 12 h |
| Töltési idő | 5 h |
| Töltő típusa | USB |
| Védettségi fok | IP44 |
| Tömeg | 440 g |
| Szimbólum | YT-81808 |
A Yato 3 az 1-ben újratölthető fejlámpa remek ötlet azoknak, akik munka vagy pihenés közben szeretnek zenét hallgatni.
Vezeték nélküli hangszóró
A készüléket bluetooth-on keresztül csatlakoztathatja pl. telefonjához, majd a kiváló minőségű hangszórónak köszönhetően lejátszhatja kedvenc zenéjét .
- bluetooth-on keresztül csatlakoztatható egy másik eszközhöz
- kiváló minőségű 3 W-os mélysugárzó (basszushangszóró)
- zene és fény egyszerre játszható le
Spotlight
Két nagy teljesítményű COB LED 2000lm megvilágítást biztosít, és hat üzemmóddal az aktuális igényekhez igazíthatja.
Powerbank
A 4400mAh lítium-ionos újratölthető akkumulátor 2,5-12 órás működést és a powerbank funkció használatának lehetőségét garantálja.
Fényforrás:
- LED-ek: COB 2X15W
- Lumenek száma: 2000lm
- fénytartomány: 20
- 6 üzemmód: 4 fényvisszaverő üzemmód: 2 piros fény mód: piros fény / piros impulzusfény
Energiaforrás:
- (2 x 18650): újratölthető akkumulátor: Li-Ion 3,7V 4400mAh (2 x 18650)
- üzemidő: 1,5 óra: 2,5h / 3,5h / 6h / 12h
- töltési idő: 5h
- töltés: USB kábel
- powerbank funkció - több mindennapi eszköz töltéséhez
Felépítés és jellemzők:
- anyag: ABS
- IP44 vízálló
- akkumulátor töltöttségi szintjelző (4 szint)
- üzemmódjelző
- 3 az 1-ben - reflektor, powerbank, hangszóró
- 3 szerelési mód: mágnes, menetes, stabil talapzat
- 90°-ban állítható talp
- puha, mágneses talp nem karcolja meg a felületet, amelyre a reflektort helyezzük
- lehetőség dedikált YT-81809 állvány megvásárlására (nem tartozék)
- 8 mm-es (5/16") menet
- súly: 440g
- méret: 186 x 86 x 62mm