| Márka | Sthor |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Munkamód | S3 (max. 2 óra bekapcsolva, min. 20 perc kikapcsolva: összesen 12 óra bekapcsolva) |
| Hatalom | 280 W |
| Maximális teljesítmény | 1020 l/h |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vízcsatlakozás átmérője | G1/2 |
| Max. ürítési magasság | 68 m |
| Max. merítési mélység | 5 m |
| Max vízhőmérséklet | 35 °C |
| Kábel hossza | 10 m |
| A vezető keresztmetszete | 3Gx0.75 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05RN-F |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IPX8 |
| Tömeg | 3.9 kg |
| Szimbólum | 79943 |
A szivattyút tiszta víz szivattyúzására tervezték háztartási és kerti alkalmazásokban. A szivattyút ajánlott szakaszos üzemmódban működtetni. A megengedett üzemidő nem haladhatja meg a 2 órát, amely után a működést meg kell szakítani, legalább 20 percre. Az ilyen ciklusokban a teljes üzemidő nem haladhatja meg a 12 órát.
Paraméterek:
- Névleges feszültség [V~]: 220 - 230
- Névleges frekvencia [Hz]: 50
- Névleges teljesítmény [W]: 280
- Elektromos védelmi osztály: I
- A burkolat védelmi osztálya (IP): IPX8
- Maximális kapacitás [dm3 /h]: 1020
- Tömlőcsatlakozás átmérője (belső) ["]: 1/2
- Tömlőcsatlakozás átmérője (külső) [mm]: 19
- Maximális leeresztési magasság [m]: 68
- Maximális merülési mélység [m]: 5
- Kábelhossz [m]: 10
- Max. vízhőmérséklet [C fok]: 35
- Súly [kg]: 3,9
- Üzemi ciklus: max. 2 óra bekapcsolva, min. 20 perc kikapcsolás: összesen 12 óra bekapcsolva)