| Márka | Toya |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Max. fúrási mélység | 43 mm |
| Átmérő | 26, 32, 38, 45, 50, 56, 63 mm |
| Fúró átmérője | 5 mm |
| Felületkezelés | utwardzana |
| A készlet darabszáma | 7 |
| Alkalmazás | faipari |
| Szimbólum | 28720 |
Elektromos fúrógép által meghajtott tokmányba szerelthét lyukfűrészből álló készlet.
- Átmérőtartomány 26 mm és 63 mm között
Középpont-készlet középfúróval.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.